ТОВ «Діорит»
Про підприємство Щебінь гранітний Контакти Карта
http://www.diorit.org.ua

Підприємство ТОВ «Діорит» є виробником гранітного щебеню фракцій 0-5, 5 (3) -10, 5-10, 5-20, 10-20, 20-40. Щебінь проводиться з гранітів Шматковского родовища розташованого за адресою:
Україна, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Григоро-Бригадирівка, вул. Лісова, 2, Шматковскій кар'єр.

Річний обсяг виробництва близько 360 тис.тонн гранітного щебеню загальної лещадністю 10-15%.

Виробництво гранітного щебеню ведеться на новому шведському обладнанні компанії Svedala. Використання високотехнологічного обладнання і сучасних технологій видобутку корисних копалин дозволяє отримувати гранітний щебінь, що відповідає високим європейським стандартам.

Доставка і продаж щебеня в нашій компанії ведеться в будь-якому обсязі. Якщо ви вже вирішили купити гранітний щебінь або інші матеріали, але ще не визначилися з постачальником, наша компанія готова запропонувати дуже вигідні умови співпраці.

Відвантаження матеріалів ми виробляємо з власних підприємств, доставляємо гранітний щебінь залізничним транспортом від станції Золотнішіно ПЗ міста Комсомольськ, водним - баржами по річці Дніпро, не залучаючи до процесу ніяких посередників, це дозволяє підтримувати конкурентні ціни.

Наші фахівці звертають увагу на всі параметри реалізованої продукції. Ми допоможемо вам вибрати гранітний щебінь, виключно відповідний по співвідношенню ціни і якості. Крім того, наші працівники проконсультують вас щодо переваг кожного виду гранітного щебеню, що є в наявності.

Постачання гранітного щебеню
Завдяки відмінно налагодженій логістики доставка щебеню на будівництва здійснюється дуже оперативно. Оформити замовлення і дізнатися про умови доставки гранітного щебеню ви можете зателефонувавши менеджерам Комерційного відділу за телефонами або електронною поштою.
39800, Україна, Полтавська обл.,
м. Комсомольськ-на-Дніпрі,
вул. Конституції 32/33
тел./факс + 38 (05348) 2-65-54
ел. пошта: office@diorit.org.ua
url: http://www.diorit.org.ua
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці будівельні та торговельні компанії